Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Pvc Kiremit Altı

Yükleniyor...

Son zamanlarda yağmurların güçlü bir şekilde yağmasıyla karşımıza sızdırma sorunu çıkmaktadır. Sızdırma sorunu özellikle çatıdan kaynaklandığında büyük maddi hasarlara sebep olmaktadır. Kiremit çatılarda sık sık rastlanan bu sorunun çözümü aslında oldukça basittir. 

Çatı yaptırırken alacağınız bir önlem ileride oluşabilecek sızdırmaların karşına geçecektir. Kiremit çatılarda su sızdırmanın önüne geçmek için pvc kiremit altı örtüsü kullanabilirsiniz. Bu örtü su sızıntısını engellediği gibi çatılarda su izolasyonunu sağlar.

Kiremit altı örtüsü dönüştürülmüş plastikten üretilmektedir. Su sızdırmaz özelliği nedeniyle tüm yapılarda tercih edilir. Evlerde, otellerde, sosyal tesislerde, okullarda ve daha pek çok yaşam alanlarında çatı altı örtüsü olarak da bilinen pvc kiremit altı örtüsü kullanılır. 

Pvc Kiremit Altı Örtüsünün Özellikleri Nelerdir?

Pvc kiremit altı örtüsü halk arasında çatı altı örtüsü olarak da bilinmektedir. Fakat bu şekilde adlandırdığımızda onu pek çok özellikten mahrum bırakırız. İlk olarak pvc kiremit altı örtüsü dön üştürülmüş plastikten elde edilir. Kalın rulolar halinde satışa sunulur. Genellikle koyu renklerdedir.

Pvc kiremit altı örtüsü ısı ile su izolasyonu sağlar ve oldukça dayanıklıdır. Esneme özellikleri olduğundan bina sarsıntılarında, çatlamalarında yırtılmazlar. Yanmaya karşı dirayet gösterir. Pek çok avantaj sağlayan pvc kiremit altı örtüsü, önden tedbir alarak büyük maliyetlerin önüne geçmek isteyenler için vazgeçilmez bir işlemdir.

Pvc Kiremit Altı Örtüsü Nasıl Uygulanır?

Pvc kiremit altının uygulanması oldukça kolaydır. Ek bir malzemeye ya da işleme gerek duyulmadan rahatlıkla kiremit altı örtüsü uygulanabilir. İlk olarak uygulanacak alanın temiz olmasına dikkat edilmelidir. Sonrasında da örtü gerdirilerek alana serilir. Fazla kalan kısımlar ise çakılır. Bu sayede pvc kiremit altı örtüsü uygulanmış olur. Sitemizden bu alanda en kaliteli olan kiremit altı örtüsüne ulaşabilirsiniz.

Pvc Kiremit Altı Örtüsünün Kullanım Alanları

Yukarıda saydığımız avantajlarından dolayı kiremit altı örtüsü pek çok alanda kullanılır. Özellikle toplu yaşam alanlarında uygulanır. Çünkü ileride oluşabilecek su sızıntısına bu gibi yerlerde müdahale etmek oldukça zordur. Fakat önceden alınmış olan örtü önlemi sayesinde hiçbir sorun yaşamadan bu süreç atlatılır.

Villa çatı izolasyonunda, iç mekan izolasyonunda, apartman çatı izolasyonunda ve toplu yaşam yerlerinin çatılarında kullanılan kiremit altı örtüsü sizleri büyük dertten kurtarır. Eğer siz de konutlarınızda veya işyerlerinizde pvc kiremit altı örtüsü uygulamaya karar verdiyseniz sitemizden bu ürünü temin edebilirsiniz. Ulubaş Yapı olarak yıllardır en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. Siz de memnuniyet dolu bir alışveriş istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...