Dış Cephe Levhaları | Ulubaş Yalıtım Metal San.Tic.Ltd.Şti
{alanbaslik}
65 Yıllık Tecrübemiz ile
En İyi Kalite En İyi Fiyat

Dış Cephe Levhaları

Dış cephe levhaları, suya ve neme karşı yüksek oranda dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda kendine özgü turuncu renkli cam elyaf şilte kaplamaya sahiptir. Günümüzde birçok yapının dış cephesinde yaygın olarak kullanılan levhalar, birçok fonksiyonel özelliği ile öne çıkar. Dış cephelerde hem metal hem de ahşap kaplama yapılabilir. Binanın yapısına ve konuma uygun tercih yapılması gerekir.

Dış cephe levhalarının kalitesi, yapıların kaplamasında sarkma olmaması adına oldukça önemlidir. Levhalar kaliteli olduğu takdirde dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı da dayanıklılık gösterir. Dış cephe levhaları, yapıların dış etkenlerden korunması ve zarar görmemesi için oldukça gereklidir. Günümüzde dış cephe levhalarını temin etmek oldukça kolaydır. 

Dış cephe levhaları uygulamadan önce kesilir ve bu kesim için özel bir alet gerekmez. Standart olarak kullanılan aletlerle levha kesim işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Firmamız üzerinden temin edebileceğiniz dış cephe levhaları; darbelere karşı tam koruma sağladığı için yüzeylerde herhangi bir aşınma, bozulma meydana gelmez. Ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Dış Cephe Levhalarının Özeliklerini İnceleyelim

Dış cephe levhalarının özelliklerini inceleyelim. Levha üzerindeki cam elyaf şilte kaplama, levhaya ne kadar sıkı tutunursa levhanın dayanıklılığı o kadar artar. Dolayısıyla bu kaplama sayesinde yapılar, olumsuz koşullara karşı yüksek dayanım gösterir. Aynı zamanda dış cephe levhalarına özel çekirdek, yüzeylerde bakteri oluşmasının önüne geçer. 

Dış cephe levhaları neme karşı ciddi anlamda direnç gösterdiği için nemden kaynaklı küf oluşumunu engeller. Bu levhaların üzerinde yer alan cam elyaf şilte kaplama ve kendine özgü çekirdek sayesinde yangın riski en alt seviyeye iner. Bu malzemelerin yangına karşı dayanıklılık göstermesi de birincil tercih nedenlerindendir. 

Dış cephe levhaları yapının görünümünü etkilediğinden estetik bir hava kazanmasını da sağlar. Bu malzemeler hem kullanışlılık hem de şıklık kazandırdığı için günümüzde hemen hemen her yapıda kullanılır. Firmamız üzerinden son derece etkili ve hafif bir yapıya sahip olan levhaları inceleyebilir, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Geniş Kullanım Alanı İle Öne Çıkan Dış Cephe Levhaları

Geniş kullanım alanı ile öne çıkan dış cephe levhaları, fonksiyonelliği ile adından söz ettirir. Bu levhaların en yaygın olarak kullanıldığı alan, dış cephe duvar sistemleridir. Aynı zamanda binalara yapılan ahşap ya da metal kaplamaların altına da yaygın olarak levha uygulanır. 

Dış cephe levhalarının kullanım alanları; teras çatı kaplamaları, seramik altı kaplamalar, ıslak hacimler, şaft duvarı imalatı ve saçak altı uygulamaları olarak sıralanabilir. Bu alanlar haricinde de dış cephe levha uygulamalarına rastlayabilirsiniz. 

Ulubaş olarak sizler için en kaliteli ve dayanıklı dış cephe levhalarını hazırladık. Firmamızın uzman ekibinden levhaların uygulanışı ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızın internet adresi üzerinden levhalarımızı inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

© Tüm hakları saklıdırEfasis
.