XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
64 Yıllık Tecrübemiz ile
En İyi Kalite En İyi Fiyat
İade ve İptal Koşulları

İade talebinde bulunmak için info@ulubas.net' a bir e-posta gönderebilir ve hangi ürünleri iade etmek istediğinizi bize bildirebilirsiniz.


Ulubaş Yalıtım Müşteri hizmetlerini bilgilendirdikten ve iade kabulünden sonra iade etmek istediğiniz ürünü gönderebilirsiniz. Nakliye masraflarının müşteri tarafından karşılanacağını lütfen unutmayın.

İade Adresi:

Demirciler Sitesi, 2. Cadde  No: 5  Zeytinburnu / İİSTANBUL
İADE

İade esnasında hasar gören veya kaybolan eşyalar için sorumluluk alamayız.

Ürününüzün ulubas.net iade politikamızda belirtilen tüm koşullara uygun olduğundan emin olun. Herhangi bir hasar nedeniyle ürünlerden memnun değilseniz paketi kabul etmeyin ve bir rapor talep edin. Bu şartlar altında, iade nakliye maliyeti bizim sorumluluğumuzda olacaktır.


İade ürünlerimiz için koşullarımız aşağıdaki gibidir;

İade etmek istediğiniz ürün herhangi bir hasar olmadan Ulubaş Yalıtımın' ın size sağladığı iade adresine iade edilmelidir.

İade edilmek istenen ürün Kusurlu bir şekilde firmamıza geldiğinde gönderene iade edecek ve tüm ekstra nakliye masrafları müşteri tarafından ödenecektir.


Ürünün iadesini tamamlayıp işlenirse sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Ürünün fiyatı, ilk ödemenizle aynı şekilde iade edilecektir. Gönderi maliyetinin geri ödemenizden karşılanacağını lütfen unutmayın.DEĞİŞİM


Ulubaş Yalıtımdan sipariş ettiğiniz herhangi bir ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kusuru var ise değiştirebilirsiniz. 

Bir değişim düzenlemek için info@ulubas.net adresine e-posta gönderebilir ve hangi ürünleri değiştirmek istediğinizi bize bildirebilirsiniz.

Ürün temin edilememesi durumunda, size ürünün fiyatını ilk ödemenizin yapıldığınız şekilde eksiksiz iade edeceğiz.

Değişimler yalnızca aynı model ve marka içerisinde veya ödemiş olduğun tutar karşılığında başka ürün ile yapılabilir.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım