Ulubaş Yalıtım Metal San.Tic.Ltd.Şti İade Koşulları
{alanbaslik}
65 Yıllık Tecrübemiz ile
En İyi Kalite En İyi Fiyat
İade ve İptal Koşulları

İade talebinde bulunmak için [email protected]' a bir e-posta gönderebilir ve hangi ürünleri iade etmek istediğinizi bize bildirebilirsiniz.


Ulubaş Yalıtım Müşteri hizmetlerini bilgilendirdikten ve iade kabulünden sonra iade etmek istediğiniz ürünü gönderebilirsiniz. Nakliye masraflarının müşteri tarafından karşılanacağını lütfen unutmayın.

İade Adresi:

Demirciler Sitesi, 2. Cadde  No: 5  Zeytinburnu / İSTANBUL
İADE

İade esnasında hasar gören veya kaybolan eşyalar için sorumluluk alamayız.

Ürününüzün ulubas.net iade politikamızda belirtilen tüm koşullara uygun olduğundan emin olun. Herhangi bir hasar nedeniyle ürünlerden memnun değilseniz paketi kabul etmeyin ve bir rapor talep edin. Bu şartlar altında, iade nakliye maliyeti bizim sorumluluğumuzda olacaktır.


İade ürünlerimiz için koşullarımız aşağıdaki gibidir;

İade etmek istediğiniz ürün, herhangi bir hasar olmadan Ulubaş Yalıtım'ın size bildirdiği iade adresine teslim edilmelidir.

İade edilmek istenen ürün Kusurlu bir şekilde firmamıza geldiğinde gönderene iade edecek ve tüm ekstra nakliye masrafları müşteri tarafından ödenecektir.


Ürünün iadesini tamamlanıp muhasebe kayıtlarına işlendiği an sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Ürünün bedeli, ilk ödemenizdeki tutarla aynı olacak şekilde iade edilecektir. Gönderi maliyetinin geri ödemenizden karşılanacağını lütfen unutmayın.DEĞİŞİM


Ulubaş Yalıtımdan sipariş ettiğiniz herhangi bir ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kusuru var ise değiştirebilirsiniz. 

Bir değişim düzenlemek için [email protected] adresine e-posta gönderebilir ve hangi ürünleri değiştirmek istediğinizi bize bildirebilirsiniz.

Ürün temin edilememesi durumunda, ürünün bedeli ilk ödediğiniz tutar/bakiye kadar eksiksiz iade edilir.

Değişimler yalnızca aynı model ve marka içerisinde veya ödemiş olduğunuz tutar karşılığında başka ürün ile yapılabilir.

Değişimlerimizde ürün gelip gitmesi aşamasındaki nakliye ücretlerini Ulubaş Yalıtım Karşılamamaktadır. Nakliye ücretleri müşteriye aittir.


© Tüm hakları saklıdırEfasis
.